موبايل ياب در حال حاضر قادر به سرويس دهي بر روي سيستم عامل اندرويد 2.1 به بالا مي باشد يعني شامل کليه گوشي هاي هوشمند و تبلت ها و ساير سخت افزارهايي که مبتني بر سيستم عامل Android مي باشند. اين سامانه، اطلاع رساني را در دو بستر شبکه اينترنت و پيام کوتاه دنبال مي کند، که بستر اينترنت شامل ارتباط تحت شبکه وايرلس و شبکه موبايلي (GPRS، EDGE، 3G و 4G) مي شود. از قابليت هاي نرم افزار موبايل ياب مي توان به موارد زير اشاره نمود:

فرض کنيد دستگاه تلفن همراه شما به سرقت رفته است، امکاناتي که سامانه در اين حالت به شما مي دهد به شرح زير مي باشد:

  • اجراي خودکار و غير قابل نمايش در فهرست برنامه هاي گوشي
  • شناسايي شماره سيم کارت و اپراتور سرويس دهنده حاضر
  • تشخيص تغيير سيم کارت و ارسال اطلاعات مربوط به سيم کارت جديد به پنل کاربري شما در قالب پيامک و ارسال اينترنتي
  • ارسال موقعيت لحظه اي و دقيق سارق در دو قالب پيامک متني و ارسال اينترنتي
  • ارسال شماره تماس هاي دريافتي و ارسالي سارق به همراه عنوان ذخيره شده براي آن ها به پنل کاربري به همراه تاريخ و زمان وقوع
  • ارسال پيامک هاي ارسالي و دريافتي سارق به همراه تاريخ و زمان ارسال و دريافت آن ها (جهت شناسايي مالک اصلي سيم کارت با هويت غير واقعي)
  • شناسايي موقعيت دکل مخابراتي سرويس دهنده و کد منطقه حضور فرد متخلف
  • امکاناتي نظير اتصالات USB و کارت حافظه به منظور آسودگي خاطر از عدم انتقال محتواي دستگاه شما

کافيست وارد پنل کاربري خود در سايت شده و از بخش فرمان پيامکي گزينه موقعيت فعلي دستگاه را انتخاب نماييد تا از آدرس و موقعيت دقيق محل حضور سارق در هر کجاي دنيا مطلع شويد. بديهي است که با داشتن اطلاعات لحظه اي اين چنيني و مراجعه به پليس دستگيري سارق دستگاه تلفن همراه شما کار دشواري نخواهد بود. يکي ديگر از موارد کاربر نرم افزار موبايل ياب استفاده از آن با هدف ايجاد آرامش خاطر بيشتر و کمک به جلوگيري از وقوع مشکلات احتمالي است.

با موبايل ياب ديگر نگران مکان هاي محل حضور فرزند خود نخواهيد بود و ارتباطات او را با افراد مختلف مي توانيد تحت نظر داشته باشيد.

از راه دور مراقب افراد سالخورده و يا مبتلايان به مشکلاتي نظير آلزايمر باشيد و در هر نقطه از شهر که هستيد آن ها را بيابيد.

آرشيو کردن، ثبت خاطرات و دفترچه سفرهاي روزانه شما از ديگر امکاناتي است که مي توانيد با استفاده از اين سامانه در اختيار داشته باشيد.

دریافت معرفی نامه و راهنمای استفاده از امکانات سامانه موبایل یاب
جهت مشاهده کلیه امکانات سامانه به صورت زنده اینجا کلیک کیند
امکانات جدید موبایل یاب با قابلیت ضد ریست فکتوری
ارائه پنل رسمی نمایندگی و عاملیت فروش موبایل یاب با آدرس اینترنتی اختصاصی