کاهش چشمگیر مصرف اینترنت با برنامه DroFireWall

کاهش چشمگیر مصرف اینترنت  با DroFireWall اپلیکیشنی  که برای گوشی‌های اندروید طراحی شده است که توسط آن قادر به قطع دسترسی اپلیکیشن‌های غیرضروری به اینترنت و در نتیجه کاهش حجم مصرفی خود خواهید بود.

اینترنت

کاهش چشمگیر مصرف اینترنت  با DroFireWall اپلیکیشنی  که برای گوشی‌های اندروید طراحی شده است که توسط آن قادر به قطع دسترسی اپلیکیشن‌های غیرضروری به اینترنت و در نتیجه کاهش حجم مصرفی خود خواهید بود.

طبیعتا برای اکثر کسانی که از این اینترنت استفاده میکنند قیمت بسته‌های اینترنتی بسیار بالا است جدا ازینکه شرکت های اینترنتی ایین روزها حجم اینترنت شما را به روشهای مختلف کم میکنند که هیچ نظارتیی نیز بر آنها نمیشود و با توجه به اعتراضاتی که همیشه بوده است کسی پیگیر کار شما نیست.

به همه این تفاصیر  نمی‌توان با خیال راحت از اینترنت استفاده کرد و همیشه باید به فکر صرفه‌جویی بود. اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید ساخته شده است که فقط هنگام روت کردن گوشی خود میتوانید از آن استفاده کرد  برنامه DroFireWall   به‌صورت یک فایروال عمل می‌کند. بعد از نصب DroFireWall تمامی برنامه‌های نصب‌شده در گوشی برای مصرف اینترنت به اجازه‌ی این فایروال‌ نیاز خواهند داشت. معمولا بخش زیادی از حجم بسته‌های اینترنتی توسط اپلیکیشن‌هایی مصرف می‌شود که در پس‌زمینه بدون اطلاع کاربر مشغول فعالیت هستند. شما با کمک این برنامه می‌توانید اینترنت گوشی خود را تنها به اپلیکیشن‌های مورد نظرتان اختصاص دهید تا از مصرف دیتای اضافه توسط دیگر برنامه‌ها جلوگیری شود.

اینترنت

ویژگی‌ها اپلیکشن DroFireWall  برای کاهش مصرف اینترنت

  • محدودسازی دسترسی اپلیکیشن‌های مجاز به اینترنت
  • صرفه‌جویی فوق‌العاده در مصرف دیتا

کا با برنامه ذکر شده بسیار آسان است هنگامی که شما برنامه را اجرا میکنید ، لیستی از اپلیکیشن‌های نصب‌شده روی گوشی نمایش داده خواهد شد که می‌توانید با فعال کردن گزینه‌ی مقابل آن، اجازه‌ی استفاده‌ی آن برنامه از اینترنت را صادر کنید. هر برنامه‌ای که در این لیست فعال کنید، اجازه‌ی مصرف حجم خواهد داشت و برنامه‌های دیگر، قادر به آنلاین شدن نخواهند بود. نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که در مقابل هر برنامه، سه گزینه برای سه حالت ارتباطی وجود دارد؛ Lan، اینترنت سیم‌کارت و وای‌فای. در ابتدا تمام گزینه‌ها غیر فعال هستند؛ یعنی با Enable کردن این برنامه، هیچ‌یک از برنامه‌های موجود در گوشی اجازه‌ی استفاده از اینترنت نخواهند داشت. شما باید با تیک زدن گزینه‌های مقابل هر برنامه، اجازه‌ی استفاده‌ی آن اپلیکیشن از اینترنت سیم‌کارت، وای‌فای یا لن را صادر کنید. اگر قصد محدودسازی اپلیکیشن‌ها در استفاده از اینترنت سیم‌کارت را دارید، کافی است در ردیف اینترنت سیم‌کارت، تمام اپلیکیشن‌هایی را که مجاز به استفاده از اینترنت هستند، فعال و سپس برنامه را Enable کنید.

به این موضوع هم توجه داشته باشید که با فعال کردن برنامه شما هم بروی اینترنت سیم کارت میتوانید نظارت داشته باشید و هم wifi که برای ردیف اینترنت WIFI گزینه Any Application یا تمام موارد را پیدا و فعال کنید تا در صورتی که با WIFI به اینترنت متصل شدید، دچار هیچ‌گونه محدودیتی نباشید. راه دیگر این است که هنگام استفاده از اینترنت وای‌فای، DroFireWall را Disable کنید و مجددا در زمان استفاده از اینترنت سیم‌کارت، آن را فعال کنید.

نظرات بينندگان

اگر نظري در مورد اين مطلب داريد در اين قسمت مشخص نماييد

آدرس پست الکترونيک (E-mail) شما قابل مشاهده نخواهد بود

  • اين بخش تنها جهت ارائه نظر در مورد همين مطلب مي باشد و نظرات نامرتبط حذف خواهند شد.
  • لطفا از درج متون تبليغاتي و يا توهين آميز شديدا خودداري نماييد.
  • فقط نام شما نمايش داده خواهد شد و هيچ اطلاعات اضافه اي در اختيار سايرين قرار نخواهد گرفت.
  • نظر شما پس از تأييد قابل مشاهده خواهد بود، لذا ممکن است پس از چند دقيقه نظر ثبت شده قابل مشاهده باشد.

تصوير امنيتي

نمي توانيد اطلاعات تصوير فوق را بخوانيد؟ براي ايجاد کد جديد اينجا را کليک نماييد