باریک ترین گوشی هوشمند جهان را بشناسید - Vivo X3

شاید هنگامی که خبر تولید Huawei Ascend P6 با ضخامت 6.18 میلی متری و یا عرضه آیپاد تاچ 6.1 میلی متری در دنیای گوشی های هوشمند شنیده شد همه تا چندین و چند وقت متحیر این ضخامت فوق العاده باریک و فوق العاده شده بودند.

تا همین چند وقت پیش دست یافتن به ضخامت های 6 میلی متری امری انحصاری و غیر قابل باور برای شرکت های ساخت موبایل بود اما در طی این مدت یک شرکت چینی نه چندان نام آشنا تحت عنوان BBK توانسته در میان این خیل هیاهوی به راه افتاده در بازار های جهانی موبایل خبر تولید یک گوشی با ضخامت کمتر از 6.1 میلیمتر ( حدود 6 میلیمتر) منتشر کرده و بار دیگر رکورد ضخامت گوشی های هوشمند را به نام چینی ها زد.

 این گوشی جدید، Vivo X3 نام دارد. اولین تصاویر از این گوشی که آن را در کنار گوشی‌های مطرح و باریک جهان نشان می‌دهد حاکی از آن هستند که Vivo X3 شایسته کسب عنوان باریک‌ترین گوشی هوشمند جهان است.

 

در پایان هم در خصوص زمان تولید انبوه گوشی باید به نقل قول مسئولان این شرکت بسنده کنیم که وعده داده اند اواسط ماه آینده آن را به عرضه جهانی برسانند.

 

منبع : Phonearena.Com

نظرات بينندگان

علی

21 شهريور 1393 - 11:10 قبل از ظهر
با سلام
واقعا از این خبراتون لذت میبرم دستتون درد نکنه بنده العان چند ماهه که روزی 1..2 بار به سایت شما سر میزنم و از این اطلاعات مفیدتون لذت میبرم من قبلا میرفتم سایت www.dgabzar.com و از اونجا یه سری اطلاعات میگرفتم ولی العان چند ماهه که شدم مشتری دائم سایت شما.
ازتون متشکرم

اگر نظري در مورد اين مطلب داريد در اين قسمت مشخص نماييد

آدرس پست الکترونيک (E-mail) شما قابل مشاهده نخواهد بود

  • اين بخش تنها جهت ارائه نظر در مورد همين مطلب مي باشد و نظرات نامرتبط حذف خواهند شد.
  • لطفا از درج متون تبليغاتي و يا توهين آميز شديدا خودداري نماييد.
  • فقط نام شما نمايش داده خواهد شد و هيچ اطلاعات اضافه اي در اختيار سايرين قرار نخواهد گرفت.
  • نظر شما پس از تأييد قابل مشاهده خواهد بود، لذا ممکن است پس از چند دقيقه نظر ثبت شده قابل مشاهده باشد.

تصوير امنيتي

نمي توانيد اطلاعات تصوير فوق را بخوانيد؟ براي ايجاد کد جديد اينجا را کليک نماييد