امکانات جدید موبایل یاب با قابلیت ضد ریست فکتوری

 

جهت مشاهده فیلم آموزشی  نحوه ثبت نام و در یافت اکانت موبایل یاب اینجا کلیک کنید

کنترل سخت افزار گوشی ، ردیابی بدون جی پی اس (امکانات جدید موبایل یاب) 

جهت مشاهده کلیه امکانات سامانه به صورت زنده اینجا کلیک کیند

مشکلات متداول و راهکاری های رفع آنها


همانطور که قبلا وعده داده بودیم ، نسخه جدیدی از برنامه موبایل یاب را با قابلیت های تازه و رفع خطا های گزارش شده توسط شما کاربران گرامی تهیه کرده ایم ، که هم اکنون در بخش دانلود برنامه قابل دسترس شما عزیزان است .

عمده قابلیت نسخه جدید موبایل یاب ، ارائه فایل سیستمی برنامه  و پیشگیری از حذف نرم افزار پس از رویدادهایی نظیر ، فرمت دستگاه ، ریست فکتوری ، فول وایپ و... می باشد و دغدغه بزرگ کاربران عزیز را از بین می برد.

از دیگر امکانات جدید سامانه ، علاوه بر امکانات قبل (مشاهده امکانات گذشته موبایل یاب) ، قابلیت گزارش دهی ، عملکرد برنامه هایی نظیر Viber ,Wechat,Tango,Whatsapp می باشد ، که معزل ردیابی گوشی های فاقد سیم کارت را بر طرف می سازد . کلیه کاربرانی که پیش از ساعت 19 تاریخ 18 آذرماه 92 اقدام به دریافت برنامه نموده اند ، جهت بهروی از امکانات جدید سامانه می بایست نسخه جدید برنامه را از بخش دانلود نرم افزار دریافت کنند.

با نصب و فعالسازی  نسخه جدید موبایل یاب  به صورت خودکار امکانات جدید سیستم به پنل کاربری شما افزوده خواهد شد،

در ادامه به تشریح عملکرد و امکانات جدید سامانه موبایل یاب می پردازیم.

مشکلات و نواقص بر طرف شده در نسخه جدید :

-رفع خطای شناسایی کلمه عبور ، دستیابی به بخش افلاین برنامه

-افزودن گزینه یادآوری کلمه عبور برنامه آفلاین و ثبت آن در پنل کاربر

-بهبود عملکرد ردیابی آفلاین و تعریف زمانبدی بیشتر جهت جستجوی امواج ماهواره

-کاهش خطای موقعیت یابی مکان یاب با امکان تعریف میزان دقت توسط کاربر

- اعلام میزان خطای ، موقعیت گزارش شده بروی نقشه

-رفع مشکل عدم بروزسانی داده های ثبت شده در زمان آفلاین

-رفع مشکل تکرار داده ها و بروزرسانی دقیق بر اساس زمانبدی قابل تعریف

-کاهش بازه زمانی بروزرسانی اطلاعات از 5 دقیقه به 2 دقیقه

فعالسازی سیستم ذخیره اطلاعات پنل کاربری (فایل خروجی)

جهت تامین امینت بیشتر اطلاعات و خصوصی سازی بیشتر حریم کاربران ، بخش ذخیره سازی اطلاعات پنل کاربری بروی سیستم فعال شده است ، توصیه می شود کلیه کاربران در هر بار مراجعه کلیه اطلاعات خود را به صورت گزارش دوره ای بروی رایانه شخصی خود ذخیره نموده و اطلاعات خود را از روی سامانه حذف نمایند ، تا علاوه بر جلوگیری از تجمع اطلاعات در فضای مجازی ، از بار اضافی سرورها کاسته شود و افزایش سرعت بارگذاری بهتری را در سامانه داشته باشیم.

البته در آینده ای نزدیک ، تغییراتی در سامانه ایجاد خواهد شد  که سرویس دهی به کاربران در قالب نرم افزار تحت سیستم عامل ویندوز باشد و جهت افزایش سرعت عملکرد سیستم ،  اطلاعات به صورت مستقیم به رایانه شخصی کاربر منتقل گردد و نیازی به مراجعه کاربر به پنل کاربری خود در سایت موبایل یاب نباشد.

امکانات جدید سیستم (بخش آفلاین)

 تعریف شماره پشتیبان

در راستای دسترسی سریعتر و راحتر به امکانات بخش آفلاین ، می توانید از این پس به واسطه شماره پشتیبان نیز اقدام اقدام به ارسال فرمان پیامکی به دستگاه خود نمائید و از خروجی سیستم بدون نیاز  اتصال به اینترنت به واسطه شماره پشتیبان بهره مند شوید.

شماره پشتیبان چیست ؟

شماره پشتیبان ، می تواند شماره یکی از اعضای خانواده ، بستگان و یا آشنایان قابل اعتماد شما باشد ، که امکان دسترسی به نتیجه فرامین پیامکی را برای وی فراهم می سازد، به عنوان مثال شما می توانید ، با ارسال فرمان موقعیت یابی به واسطه پشتیبان به سرور موبایل یاب ، موقعیت دستگاه خود را بروی شماره پشتیبان دریافت نمائید.

و از این طریق فرامین پیامکی را در مواقع ضروری در سریعترین زمان ممکن به کار ببرید.

 

جی پی اس ردیابی دستگاه توسط مکان یاب

از آنجایی که در سیستم قبلی ردیابی دستگاه به صورت هوشمند انجام می شد ، امکان اولویت بندی مکان یابی به صورت مستقیم وجود نداشت ،  در نسخه جدید برنامه تفکیک ردیابی صورت پذرفته است و به این واسطه شما می توانید موقعیت یابی با دقت بشتری داشته باشید. موقعیت یابی به واسطه مکان یاب(GPS) در مواردی به کار برده می شود که دستگاه دسترسی به اینترنت را ندارد و قصد موقعیت یابی با دقت بالاتری را داریم ، اگر امواج ماهواره در دسترس نباشد ، شناسه دکل های سرویس دهنده اپراتور ارسال خواهد شد. تا محدوده قرارگیری دستگاه برای کاربر مشخص شود.

 

موقعیت یابی به واسطه شبکه

اگر به هر دلیل امواج ماهواره در دسترس نباشد و دسترسی به شبکه اینترنت یا موبایل دیتا برای برنامه وجود داشته باشد با استفاده از سرویس موقعیت یاب تحت شبکه گوگل ، موقعیت دستگاه برای شما ارسال خواهد شد که می بایست در بخش تنظیمات مکان یابی دستگاه خود سرویس موقعیت یابی با استفاده از گوگل را فعال نمایئد، ولی اگر به هر دلیل دسترسی به هیچ یک از این دو فراهم نباشد ، موقعیت دکلهای مخابراتی اطراف دستگاه برای شما ارسال خواهد شد .

 

به صدا در آوردن اضطراری دستگاه

اگر دستگاه خود را در محل شلوغی گم کرده باشید و یا احساس می کنید توسط فردی در آن جمع برداشته و یا مخفی شده است ، با استفاده از این فرمان ، ابتدا گوشی شما قفل شده و سپس با صدای بلند شروع به نواختن زنگ تماس می نماید و تا پیدا شدن آن و ، وارد کردن کلمه عبور تعریف شده در برنامه موبایل یاب ، گوشی از نواختن زنگ باز نخواهد ایستاد .

 

دریافت لیست تماس (آفلاین)

در موارد اضطراری که نیاز به آگاهی یافتن از آخرین ارتباطات صورت گرفته توسط گوشی خود را دارید ، با استفاده ازین فرمان می توانید آخرین تماس ها و پیام های ارسالی و دریافتی را بدون دسترسی نیاز اتصال دستگاه به اینترنت دریافت کنید .

گزارشات این بخش فقط محدود به شماره  تماس و زمان آن می شود و در مواردی که میزان تماس های روزانه بیش از حد متعارف باشد امکان دریافت گزارش تماس به این روش اندکی غیر منطقی می باشد به همین خاطر توصیه می ود فقط در موارد ضروری و خاص از این فرمان استفاده نمائید.

 

حذف کلیه اطلاعات شحصی

گاهی ارزش اطلاعات و فایل های شخصی بیشتر از ارزش گوشی و یا تبلت از دست رفته است !!

در مواردی که گوشی خود را از دست داده اید و مهم تر از هر چیز برای شما اطلاعات شخصی ، نظیر پیامک ها ، لیست تماس ها ، اسامی مخاطبین دفتر تلفن ، عکس ها و تصاویر شخصی را دارید ، قبل از هر چیز ، از فرمان فوق جهت حذف کلیه اطلاعات شخصی یاد شده استفاده کنید .این فرمان کلیه اطلاعات شخصی شما را با حفظ برنامه موبایل یاب از روی گوشی شما حذف خواهد کرد و دسترسی شما را از گوشی قطع نخواهد کرد !!

 

درخواست تماس اضطراری

اگر به هر دلیلی در شرایط بحرانی که گوشی شما به سرقت رفته است و یا آنرا گم کرده اید ، با استفاده از فرامین پیامکی نظیر موقعیت یابی ، به صدا در آوردن دستگاه موفق به پافتن دتسگاه خود نشدید ، از فرمان درخواست تماس اضطراری استفاده نمائید.

استفاده از این فرمان به این گونه است که ، کدی جهت در خواست تماس اضطراری به شماره پشتیبان ارسال خواهد شد و با ارسال این کد به گوشی از دست رفته ، گوشی به صورت خودکار با شماره پشتیبان تماس خواهد گرفت و شما با شنیدن صدای شرایط می توانید ، اقدام به پیدا کردن موقعیت دستگاه خود و یا شناسایی سارقان یا اهداف آنها شوید.

از دیگر موارد کاربرد این فرمان ، مواردی بسیار بحرانی ، شناسایی آدم ربایان و یا چالش های غیر منتظره به وجود امده برای سالخوردگان و یا فرزندان است.

نکته : این فرمان محدودیت استفاده دارد ، به همین خاطر فقط در شرایط بحرانی و اضطراری از این فرمان استفاده نمائید.

قفل کردن دستگاه (ایجاد قفل مستقل)

اگر دستگاه خود را بدون کلمه عبور در محلی (منزل فامیل ، تاکسی و..) جا گذاشته اید و تا دسترسی مجدد خودتان به دستگاه ، دغدغه دسترسی سایرین به اطلاعات شخصی خود را داربد ، با استفاده از فرمان پیامکی قفل کردن دستگاه شما می توانید ، از راه دور قفلی مستقل از قفل دستگاه بروی ان بگذارید و از دسترسی افراد حاضر در محل به محتوای اطلاعات شخصی خود اطمینان خاطر حاصل فرمائید.

 

باز کردن قفل دستگاه

امکان غیر فعال کردن قفل برنامه به واسطه پنل کاربری در مواردی که دسترسی به دستگاه ممکن نیست نیز فراهم شده است .

 

سیستم بازیابی کلمه عبور موبایل یاب

از آنجایی که مشکل فراموشی کلمه عبور برنامه موبایل یاب در بین کاربران رایج می باشد ، جهت رفع این چالش در نسخه جدید برنامه  سیستم بازیابی کلمه عبور برنامه به پنل کاربری نیز در نظر گرفته شده است.

امکانات جدید سامانه (بخش آنلاین)

با توجه به پیشنهادات کاربران عزیز و بررسی های انجام شد در رابطه  با سرنوشت گوشی ها و تبلت های سرقت شده ، مبنی بر این موضوع که بسیاری از گوشی ها و تبلت های سرقت شده ، توسط سارق یا سایر افراد مصرف کننده انها بدون سیم کارت مورد استفاده قرار می گیرند تا امکان  ردیابی آنها نیز فراهم نباشد ، همچنین جهت بر قراری ارتباط و تماس به جای سیستم های مخابراتی از برنامه های برقراری تماس نظیر ، وایبر ، وی پت ، تانگو و... استفاده می نمایند و به واسطه اگزارشات ارتباطی نمی توان ، سر  نخ کاملی از سارق بدست آورد.

به همین خاطر قابلیت گزارش دهی از ، چهار برنامه ارتباط جمعی،  تحت شبکه اینترنت نیز به سامانه افزوده شده است. که این برنامه ها به شرح زیر می باشند.( این بخش به صورت آزمایشی در حال حاضر ارائه شده است و نیاز به اصلاحات آتی دارد)

Viber

ارسال پیامک های ارسالی موقعیت به هنگام استفاده از Send Location

 

WeChat

گزارش آخرین موقعیت  در وی چت به واسطه Look Around  و ارسال پیامک های ارسالی

 

Tango

آخرین موقعیت ثبت شده در Find Friend و گزارش پیامک های ارسالی

 

Whatsapp

ارسال گزارش پیامک های ارسالی

 

موبایل یاب و افزونه ضد حذف برنامه

از آنجایی که بسیاری از سارقان به محض سرقت دستگاه آنرا ریست فکتوری می نمایند و یا حتی قبل از بالا آمدن سیستم عامل از منوی بوت سریع دستگاه فول وایپ (پاکسازی کامل اطلاعات) می نمایند که با این کار کلیه برنامه ها و اطلاعات موجود بروی دستگاه پاک می شود.

 مفتخریم نوید این خبر را به شما کاربران عزیز بدهیم که به زودی با ارسال افزونه انحصاری برای هر یک کاربران به صورت جداگانه ، برنامه موبایل یاب تحت هیچ از اقدامات بالا قابل حذف و یا از کار انداختن نمی باشد.

 

رام های اختصاصی موبایل یاب
در آینده ای نزدیک بخشی تحت عنوان رام های موبایل یاب ویژه گوشی های پر طرفدار اندروید ، در سایت راه اندازی خواهد شد ، که مزایای استفاده از آنها به شرج زیر می باشد:

-عدم نیاز به نصب نرم افزار موبایل یاب

-شناسایی خودکار و ثبت سریال دستگاه

-فعالسازی بدون نیاز به انجام فرایند فعالسازی

-عدم حذف برنامه در صورت ریست فکتوری

-عدم حذف برنامه در صورت فرمت دستگاه

-عدم حذف سرویس در صورت فول وایپ

-بر خورداری از آخرین نسخه اندروید ارائه شده

-سرویس رسانی بدون نقص و اختلال در عملکرد

-سازگاری کامل برنامه با دستگاه

-و...

آنچه در بروزرسانی اخیر امکانات سامانه موبایل یاب ارائه شده است نتیجه تلاش 124 روزه تیم فنی موبایل یاب بوده است که با توجه به پپشنهادات و بررسی های انجام شده در مورد نیازمندی های سامانه امروز در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است .

قطعا نسخه نهایی نخواهد بود و تیم فنی ما در راستای بهبود سطح کیفی سامانه تلاش بیشتری خواهد کرد و در نسخه ها ی بعدی برنامه را با امکانات بیشتر و سودمند تر ارائه خواهد داد.

فراموش نکنید آنچه مایه دلگرمی ماست حمایت شما عزیزان از سامانه است

با معرفی ما به دوستان خود ما را در حفظ و تداوم و همچنین ارتقا روز افزون برنامه یاری نمائید

منتظر نظرات شما در خصوص امکانات جدید سامانه هستیم...

نظرات بينندگان

بهمن محسني

18 آذر 1392 - 09:36 بعد از ظهر
واقعا دستون درد نکنه.کاری که انجام دادید باعث افتخار ملت ایرانه.خیلی خیلی ممنونم ازتون

محمدنور خلیفه زاده

18 آذر 1392 - 11:00 بعد از ظهر
با تشکرازتیم 124نفره شما که مایه افتخار وسربلندی تمام ایران اسلامی هستید
-----------------------------------------------------------
پاسخ موبایل یاب :ممنون از لطف شما کاربر گرامی ، لازم به ذکر است : تیم 6 نفره با تلاش 124 روزه

حميدرضا طهان مهنه

18 آذر 1392 - 11:09 بعد از ظهر
سلام واقعا تبریک میگم به تیم برنامه نویسی تون مشکل بزرگی بود که بدون اینترنت اس ام اس و تماسها نمیومد دستتون درد نکنه

فرناز فرناز

18 آذر 1392 - 11:25 بعد از ظهر
محمد خلیفه زاده یعنی کامنتت عالی بود تیم 124 نفره :))))))

در پایان تشکر ویژه دارم از تیم سخت کوش موبایل یاب

توحید غیاثی

19 آذر 1392 - 02:10 قبل از ظهر
واقغا دمتون گرم بابا ایول دارین به مولا خدایی حرف نداره

هادي فراهاني

19 آذر 1392 - 04:43 قبل از ظهر
سلام
خستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه نباشـــــــــــــــــــــــــــــــــید
واقعا ممنون از سخت کوشی شما و همکاران شما

میثم کمالی

19 آذر 1392 - 08:42 قبل از ظهر
واقعا زحمات و کارتون در کلام نمی گنجه. خدا خیرتون بده
امیدوارم بعد از کامل شدن این پروتکل های امنیتی ، این نرم افزار رو به دنیا نشون بدین تا خیلی ها بشینن سرجاشون. اینجا ایرانه و ما هم ایرانیهای باهوشیم. از نسل داریوش و کوروش و خوارزمی و ابن سینا هستیم. درود بر همه ایرانیها

محسن سردا

19 آذر 1392 - 08:00 بعد از ظهر
با تشکر پشتیبانی عالیتون
آیا مشکل استفاده از نرم افزار go sms نیز حل شده یا هنوز با نصب این رنم افزار مشکل ایجاد میشه؟
ممنون میشم جواب بدین
--------------------------------------------------------------
پاسخ موبایل یاب : در بخش آنلاین مشکل حل شده است اما به دلیل تفاوت در پکیج نام های این برنامه و محل ذخیره سازی آن در نسخه های متفاوت در گوشی های مختلف در بعضی از دستگاهها کماکان مشکل عدم همخوانی باین برنامه و برنامه های مشابه وجود دارد

بهمن محسني

20 آذر 1392 - 12:45 بعد از ظهر
سلام
لطفا برنامه غیر قابل حذف را زودتر در سایت قرار بدین.چراکه از همه چی واجبتر اونه
با تشکر از تمامی کارکنان موبایل یاب
------------------------------------------------------------
پاسخ موبایل یاب : تا پایان هفته آتی این افزونه در اختیار کلیه کاربران قرار خواهد گرفت

وحید عبدلی

20 آذر 1392 - 01:47 بعد از ظهر
سلام با تشکر از امکانات جدیدی که برای این برنامه قرار دادین ان شاا... که کماکان به این موفقیتهایتان ادامه دهید.سوالی داشتم در مورد این سرویس جدیدی که با ریست فکتوری کردن اطلاعات از بین نمیرن.من تقریبا 2 هفته پیش اشتراک طلایی رو از اینجا گرفتم ولی فعلا روی گوشی اعمال نکردم میخواستم ببینم الان که میخوام اشتراک طلایی رو طبق فیلم آموزشی که هنگام خریداری اشتراک برای دانلود قرار داده بودین روی گوشی اعمال کنم چه کارایی باید انجام بدم تا این سرویس جدیدی (قابلیت ضد ریست فکتوری) که گذاشتین به اشتراک من اضافه بشه؟چه چیزایی رو از کجا باید دانلود کنم؟خواهشا کامل و با جزییات توضیح بدین تا راحتر بتونم اعمال کنم
----------------------------------------------------------
پاسخ : تا پایان هفته آینده پک مربوطه برای این ار به حساب کاربری تمام کابران موبایل یاب ارسال خواهد شد،
نیاز به نصب خاصی ندارد ، یک فایل راهن انداز خودکار درحال طراحی است که تمامی تغییرات لازم را به صورت خودکار انجام می دهد.

حسين قاسم عباسي

21 آذر 1392 - 02:16 بعد از ظهر
با سلام به شما عزیزان و عرض خسته نباشید بنده در جهت نصب برنامه روی گوشی به مشکل خوردم خواهشمندو کمک بفرمایید با تشکر از زحمات شما
---------------------------------------------------------
پاسخ موبایل یاب : با شماره پشتیبانی تماس حاصل بفرمائید
02165626249

حميد احمدي

21 آذر 1392 - 06:28 بعد از ظهر
عالیه دستتون درد نکنه

ALI

25 آذر 1392 - 08:48 قبل از ظهر
با سلام

با توجه به توضیحات زیر لطفا اسامی گوشی هایی که میتوانند از این رام ها استفاده نمایند را اعلام نمایید تا در صورتیکه کاربری قصد تهیه گوشی جدید را داشت یکی گوشی های معرفی شده را خریداری نماید . به عنوان مثال اینجانب قصد خرید گوشی جدید در سال نو را دارم که در صورت معرفی از گوشی های مشخص شده خریداری خواهم نمود.

با تشکر

رام های اختصاصی موبایل یاب
در آینده ای نزدیک بخشی تحت عنوان رام های موبایل یاب ویژه گوشی های پر طرفدار اندروید ، در سایت راه اندازی خواهد شد ، که مزایای استفاده از آنها به شرج زیر می باشد:

-عدم نیاز به نصب نرم افزار موبایل یاب

-شناسایی خودکار و ثبت سریال دستگاه

-فعالسازی بدون نیاز به انجام فرایند فعالسازی

-عدم حذف برنامه در صورت ریست فکتوری

-عدم حذف برنامه در صورت فرمت دستگاه

-عدم حذف سرویس در صورت فول وایپ

-بر خورداری از آخرین نسخه اندروید ارائه شده

-سرویس رسانی بدون نقص و اختلال در عملکرد

-سازگاری کامل برنامه با دستگاه
-------------------------------------------------------
در این هفته اعلام خواهد شد

نيمار رامين

25 آذر 1392 - 07:29 بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید
بعد از اینکه نسخه فعلی رو حذف کردیم نسخه جدید رو باید با همون آموزش نسخه قدیمی نصب کنیم ؟
یعنی روش نصب مشابه همون نسخه قبلی هست ؟
--------------------------------------------------------------
پاسخ موبایل یاب : راهنما نسخه جدید در برنامه موجود است

بهمن محسني

25 آذر 1392 - 08:18 بعد از ظهر
سلام
ببخشید برنامه غیر قابل حذفتان فقط مختص بعصی گوشی های اندروید می باشد یا شامل تمامی گوشی های اندروید است
مثلا گلگسی فیت این برنامه را می تواند اجرا کند یا باید گوشی دیگری تهیه کنیم
با تشکر
-------------------------------------------------------------
موبایل یاب : افزونه ضد حذف برای تمامی گوشی های قابل رو ت و یا روت شده قابل استفاده است.
[صفحه 1 از 4][ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ » ]

اگر نظري در مورد اين مطلب داريد در اين قسمت مشخص نماييد

آدرس پست الکترونيک (E-mail) شما قابل مشاهده نخواهد بود

  • اين بخش تنها جهت ارائه نظر در مورد همين مطلب مي باشد و نظرات نامرتبط حذف خواهند شد.
  • لطفا از درج متون تبليغاتي و يا توهين آميز شديدا خودداري نماييد.
  • فقط نام شما نمايش داده خواهد شد و هيچ اطلاعات اضافه اي در اختيار سايرين قرار نخواهد گرفت.
  • نظر شما پس از تأييد قابل مشاهده خواهد بود، لذا ممکن است پس از چند دقيقه نظر ثبت شده قابل مشاهده باشد.

تصوير امنيتي

نمي توانيد اطلاعات تصوير فوق را بخوانيد؟ براي ايجاد کد جديد اينجا را کليک نماييد