کاهش چشمگیر مصرف اینترنت با برنامه DroFireWall

کاهش چشمگیر مصرف اینترنت  با DroFireWall اپلیکیشنی  که برای گوشی‌های اندروید طراحی شده است که توسط آن قادر به قطع دسترسی اپلیکیشن‌های غیرضروری به اینترنت و در نتیجه کاهش حجم مصرفی خود خواهید بود.

اینترنت

ادامه مطلب

چگونه فضای هارد دیسک را افزایش دهیم؟!

hard disk cleaning,تمیز کردن حافظه,تمیز کردن هارددیسک,تمیز کردن هارد,تمیز کردن درایو,
اگر فضای هارددیسک شما بیش از حد بهم ریخته و دچار ازدحام شده است، می توانید از ترفندهایی بهره ببرید که داده های ناخواسته و بی اهمیت را حذف کرده و علاوه بر مرتب سازی طاهر هارد دیسک خود بتوانید از فضای بیشتری بهره ببرید..
ادامه مطلب

آموزش تمیز کردن ساده و کامل کیبورد

آموزش تمیز کردن ساده و کامل کیبورد,آموزش تمیز کردن کیبورد,آموزش تمیز کردن صفحه کلید,تمیز کردن کیبورد,تمیز کردن صفحه کلید,

صفحه کلید رایانه یکی از لوازم جانبی مهم کامپیوتر شماست ، اما همین قطعه با گذشت زمان دچار خاک گرفتگی و آلودگی های خارجی می شود و یک منبع میکروبی و بیماری زا زیر انگشتان شما تشکیل می دهد. زدودن گرد و غبار ، تمیز کردن آلودگی ها، و تمیز کردن ابزار شماره یک ورود اطلاعات رایانه خود را از راهنمایی های این مقاله بیاموزید تا با خیال راحت تری با کیبرد رایانه خود کار کنید.
ادامه مطلب

آموزش تایپ سریع و آسان (ده انگشتی)

type,fast type,تایپ سریع,تایپ آسان,آموزش تایپ,آموزش تایپ سریع,آموزش تایپ سریع ده انگشتی

شاید شما هم از جمله کاربرانی باشید که به تازگی تصمیم گرفته اید تا به صورت حرفه ای با مجموعه آفیس کار کنید. اولین و مهم ترین مطلبی که باید بیاموزید تایپ سریع ده انگشتی، بدون نگاه کردن به کیبورد می باشد که ما در این مطلب آموزشی به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

روتر چیست؟

روتر چیست,router,network,what is router,روتر,

اگر روتر را بخواهیم از نظر لغوی معنا کنیم می توانیم به آن مسیر یاب بگوییم. این روتر ها یا مسیر یاب ها تجهیزات فیزیکی هستند که...

ادامه مطلب

چگونه در مصرف باتری موبایل و تبلت صرفه جویی کنیم!

battery,charge,battery charge,android,صرفه جویی مصرف باتری,صرفه جویی باتری,اندروید,android.

امروز بعنوان یک ترفند قصد داریم نکات مهمی را به شما  راجع به نگه داری بهتر باطری گوشی و تبلت آموزش دهیم. یکی از مشکلات اصلی و بنیادین گوشی های امروزی مدت زمان شارژ نگه داشتن آنهاست، که به دلیل استفاده زیاد از موبایل و تبلت در مدت زمان کوتاهی باطری تمام میشود. چند نکته ساده در این زمینه وجود دارد که شما با رعایت آنها میتوانید بطور چشمگیری از کاهش بی دلیل باطری موبایل یا تبلتتان جلوگیری نمایید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید..

ادامه مطلب