راهکارهای محافظت از شبکه (قسمت سوم)

network security,security.network,شبکه,محافظت شبکه,امنیت شبکه,آپدیت شبکه,آپگرید شبکه,

توجه به Backup گیری در شبکه و همچنین استفاده از آنتی ویروس های به روز شده نقش موثری در حفاظت از شبکه دارد. در این بین بروز بودن سیستم عامل و نرم افزارهای استفاده شده در شبکه نیز نقش شایانی در ایجاد امنیت برای شبکه و داده ها دارد..

ادامه مطلب

راهکارهای محافظت از شبکه (قسمت دوم) + معرفی آنتی ویروس

virus,mobile virus,android,android virus,ویروس موبایل,آنتی ویروس موبایل,آنتی ویروس اندروید,موبایل گارد,Mobileguard,mobil

در اكثر شبكه های اداری، امكان استفاده از اینترنت برای كاربران وجود دارد و استفاده از اینترنت در شبكه، مسئله امنیت را به دنبال دارد. در صورتی كه استفاده از فایروال در شبكه به عنوان یك موضوع امنیتی مطرح میشود، اما نمی توان گفت كه شبكه به طور كامل محافظت خواهد شد.

ادامه مطلب

راهکارهای محافظت از شبکه (قسمت اول)

network security,security,net security,web security,امنیت اینترنت,امنیت شبکه,امنیت اینترنت,امنیت لن,

یک مدیر شبکه برای محافظت از شبکه و داده هایش می بایست با روش های نگهداری شبکه آشنایی کامل داشته باشد. برای محافظت از داده های شبکه، نسخه پشتیبان گیری و دفاع در برابر ویروس ها و ... دارای اهمیت بالایی هستند.

ادامه مطلب

8 راه کلاهبرداری از طریق کارت ATM (عابر بانک)

atm,atm card,credit card,credit card theft,کلاهبرداری عابر بانک,دزدی عابر بانک,کلاهبرداری ATM,دزدی کارت بانکی,کلاهبرداری کارت بانکی,

 

این روزها حداقل یک کارت بانکی در جیب اکثر ایرانی ها پیدا می شود، کوچک و بزرگ هم ندارد و استقبال خوب از بانکداری الکترونیک نیاز ما به کارت را افزایش داده است. درعین حال که کارت ها نیاز ما را برطرف می کنند باید در حفظ امنیت آنها هم کوشا باشیم و بیاموزیم که چطور از اطلاعات محرمانه خود محافظت کنیم..

ادامه مطلب

فیشینگ چیست؟! راهی برای سرقت اطلاعات؟!!

phishing,fishing,facebook fishing,facebook phishing,hack phishing,hack,hack fishing,هک,فیشینگ,حملات فیشینگ,هک پسوورد,هک پسورد,

كلاهبرداری های متعددی از طریق اینترنت انجام می شود كه موجب به سرقت رفتن اطلاعات محرمانه بسیاری می گردد. این امر سبب شده شركت ها و افرادی كه از طریق اینترنت مبادلات خود را انجام می‌دهند مجبور باشند تمامی جوانب امنیت را در نظر بگیرند. فیشینگ، به تلاش برای بدست آوردن اطلاعاتی...

ادامه مطلب

شناخت تروجان خطرناک پیامکی برای اندروید

استفاده از گوشی ها و سیستم های مبتنی بر اندروید از همان روز های اولیه تولید تاکنون رشد چشمگیری داشته و تقریبا به یک امر فراگیر تبدیل شده است. همین موضوع سبب شده است تا ویروس نویسان و مخرب کاران تمامی قوای خود را به سوی این سیستم عامل معطوف کنند.

بر اساس بررسی های موسسه ICD مدتی است که تروجانی تحت عنوان AndroidOS FakePlayer در بین دارندگان این سیستم عامل شیوع پیدا کرده است.

ادامه مطلب